Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Custom
fa: سفارشی

en: Page size
fa: اندازه صفحه

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی
