Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Debugging
gl: Depuración
