Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Custom
he: מותאם

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Debugging
he: איתור באגים
