Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.
