Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine
