Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Custom
pt: Personalizado

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Introduza os termos pelos quais pretende pesquisar.

en: Profile Name
pt: Nome do perfil

en: Debugging
pt: Depuração

en: Autocomplete settings
pt: Completar automaticamente as configurações
