Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Custom
uk: Власний

en: Page size
uk: Розмір сторінки

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Profile Name
uk: Назва профілю

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Autocomplete settings
uk: Налаштування автодоповнення

en: Verbose output
uk: Розширене виведення
