Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Profile Name
vi: Tên hồ sơ

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi
