Funnelback Search Integration (2.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Debugging
az: Sazlama
