Funnelback Search Integration (2.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Profile Name
eu: Profilaren Izena
