Funnelback Search Integration (2.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.
