Funnelback Search Integration (2.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.
