Funnelback Search Integration (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Custom
lt: Savitas

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.
