Funnelback Search Integration (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Custom
nl: Aangepast

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Autocomplete settings
nl: Instellingen voor automatisch aanvullen
