Funnelback Search Integration (2.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Debugging
oc: Desbugatge
