Funnelback Search Integration (2.0.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.
