Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
