Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Default
it: Predefinito

en: Custom
it: Personalizzato

en: Enter the terms you wish to search for.
it: Inserisci i termini da cercare.
