Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।
