Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Profile Name
hu: Profilnév

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Autocomplete settings
hu: Automatikusan kiegészülő beállításai

en: Verbose output
hu: Részletes kimenet
