Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
