Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.
