Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Page size
sv: Sidstorlek

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Profile Name
sv: Profilnamn

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Autocomplete settings
sv: Inställningar för automatisk komplettering

en: Verbose output
sv: Utförlig utmatning
