Funnelback Search Integration (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Page size
kn: ಪುಟದ ಗಾತ್ರ

en: Profile Name
kn: ಪರಿಚಯ ಚಿತ್ರಣದ ಹೆಸರು

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
