Futurama (3.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Loading...
es: Cargando...

en: Processing
es: Procesando

en: How many nodes would you like to generate?
es: ¿Cuantos nodos desea generar?

en: Generate
es: Crear

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
