Futurama (3.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Processing
ru: Обработка

en: How many nodes would you like to generate?
ru: Сколько материалов должно быть создано?

en: Generate
ru: Создать

en: An error occurred while processing
ru: При обработке произошла ошибка

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.
