Futurama (3.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: How many nodes would you like to generate?
hu: Létrehozandó tartalmak száma

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.
