Forex Journal (2.0.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Authored on
af: Geskep op
