Forex Journal (2.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Events
bs: Događaji

en: Authored on
bs: Napisano
