Forex Journal (2.0.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Company
cy: Cwmni

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
