Forex Journal (2.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: Currency
da: Valuta

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Event
da: Begivenhed

en: Volume
da: Mængde

en: Company
da: Virksomhed

en: Events
da: Begivenheder

en: here
da: her

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: The settings have been saved.
da: Indstillingerne blev gemt.

en: Open date
da: Åbningsdato

en: Close date
da: Lukningsdato
