Forex Journal (2.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Authored on
kk: Уақыты
