Forex Journal (2.0.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Symbol
kn: ಸಂಕೇತ

en: Commission
kn: ಕಮಿಶನ್
