Forex Journal (2.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
