Forex Journal (2.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
