Forex Journal (2.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet
