Forex Journal (2.0.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Currency
sk: Mena

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Volume
sk: Objem

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Events
sk: Udalosti

en: here
sk: tu

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
