Forex Journal (2.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Changed
sr: Промењен
