Forex Journal (2.0.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
