Forex Journal (2.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Company
th: บริษัท

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
