Forex Journal (2.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Login
ug: كىرىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: here
ug: بۇ يەر
