Forex Journal (2.0.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Volume
vi: Thể tích

en: Company
vi: Công ty

en: Events
vi: Sự kiện

en: here
vi: ở đây

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Symbol
vi: Ký hiệu
