Forex Journal (2.1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
