Forex Journal (2.1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Authored on
ast: Autoría en
