Forex Journal (2.1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: here
bg: Тук

en: Authored on
bg: Написано на

en: Ticket
bg: Заявка
