Forex Journal (2.1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
