Forex Journal (2.1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Currency
ca: Moneda

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Volume
ca: Volum

en: Company
ca: Empresa

en: Events
ca: Esdeveniments

en: here
ca: aquí

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Ticket
ca: Tiquet

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Close date
ca: Data de tancament
