Forex Journal (2.1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Currency
cs: Měna

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Company
cs: Společnost

en: Events
cs: Události

en: here
cs: zde

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
