Forex Journal (2.1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
