Forex Journal (2.1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Event
eu: Gertaera

en: Events
eu: Gertaerak

en: here
eu: hemen

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta
